Najbliższe spotkania: Elbud Pszczyna : PNP Czechowice-Dziedzice (2021-10-27 20:50 - Orlik POSiR) | Enigma Northtec Czechowice : OKS Pan Dietetyk Pszczyna (2021-10-30 15:00 - Orlik POSiR) | FNM Piasek : Ełka Team Pszczyna (2021-10-30 15:50 - Orlik POSiR) | Ośrodek nad Dokawą : Alma Miedźna (2021-10-30 16:40 - Orlik POSiR) | PNP Czechowice-Dziedzice : ConstructoR Tychy (2021-10-30 17:30 - Orlik POSiR) | Szybkie Banany Pszczyna : Elbud Pszczyna (2021-10-30 18:20 - Orlik POSiR)Sezon: 2021/22I liga
Runda 1
Kolejka 1
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Pauza-PNP Czechowice-Dziedzice--
Szybkie Banany Pszczyna2:1 (0:1)Ośrodek nad Dokawą2021-08-29 14:10Orlik POSiR
Elbud Pszczyna5:4 (3:2)FNM Piasek2021-08-29 15:00Orlik POSiR
ConstructoR Tychy2:1 (2:0)Enigma Northtec Czechowice2021-08-29 15:50Orlik POSiR
Alma Miedźna6:1 (2:0)ATS Jakub Pszczyna2021-08-29 16:40Orlik POSiR
Ełka Team Pszczyna3:1 (3:1)OKS Pan Dietetyk Pszczyna2021-08-29 17:30Orlik POSiR
Kolejka 2
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Pauza-Enigma Northtec Czechowice--
FNM Piasek10:1 (5:1)ATS Jakub Pszczyna2021-09-04 15:00Orlik POSiR
Ośrodek nad Dokawą3:3 (2:0)OKS Pan Dietetyk Pszczyna2021-09-04 15:50Orlik POSiR
Szybkie Banany Pszczyna3:7 (3:3)Alma Miedźna2021-09-04 16:40Orlik POSiR
PNP Czechowice-Dziedzice3:4 (1:3)Ełka Team Pszczyna2021-09-04 17:30Orlik POSiR
Elbud Pszczyna7:1 (3:0)ConstructoR Tychy2021-09-04 18:20Orlik POSiR
Kolejka 3
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
ConstructoR Tychy-Pauza--
Alma Miedźna3:7 (1:3)Elbud Pszczyna2021-09-12 10:00Orlik POSiR
Ełka Team Pszczyna9:1 (5:0)Szybkie Banany Pszczyna2021-09-12 10:50Orlik POSiR
OKS Pan Dietetyk Pszczyna5:1 (2:1)PNP Czechowice-Dziedzice2021-09-12 11:40Orlik POSiR
ATS Jakub Pszczyna1:3 (1:1)Ośrodek nad Dokawą2021-09-12 12:30Orlik POSiR
Enigma Northtec Czechowice5:2 (0:0)FNM Piasek2021-09-12 13:20Orlik POSiR
Kolejka 4
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Pauza-FNM Piasek--
Ośrodek nad Dokawą2:5 (1:1)Enigma Northtec Czechowice2021-09-18 15:00Orlik POSiR
PNP Czechowice-Dziedzice3:5 (1:2)ATS Jakub Pszczyna2021-09-18 15:50Orlik POSiR
Szybkie Banany Pszczyna3:2 (1:1)OKS Pan Dietetyk Pszczyna2021-09-18 16:40Orlik POSiR
ConstructoR Tychy3:1 (3:1)Alma Miedźna2021-09-18 17:30Orlik POSiR
Elbud Pszczyna1:0 (0:0)Ełka Team Pszczyna2021-09-21 20:00 POrlik POSiR
Kolejka 5
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Alma Miedźna-Pauza--
Ełka Team Pszczyna1:0 (1:0)ConstructoR Tychy2021-09-26 10:00Orlik POSiR
OKS Pan Dietetyk Pszczyna4:5 (1:1)Elbud Pszczyna2021-09-26 10:50Orlik POSiR
ATS Jakub Pszczyna5:4 (1:3)Szybkie Banany Pszczyna2021-09-26 11:40Orlik POSiR
Enigma Northtec Czechowice9:1 (2:0)PNP Czechowice-Dziedzice2021-09-26 12:30Orlik POSiR
FNM Piasek1:4 (0:3)Ośrodek nad Dokawą2021-09-26 13:20Orlik POSiR
Kolejka 6
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Pauza-Ośrodek nad Dokawą--
PNP Czechowice-Dziedzice7:9 (6:4)FNM Piasek2021-10-02 15:00Orlik POSiR
Szybkie Banany Pszczyna2:6 (1:4)Enigma Northtec Czechowice2021-10-02 15:50Orlik POSiR
Elbud Pszczyna8:3 (2:1)ATS Jakub Pszczyna2021-10-02 16:40Orlik POSiR
ConstructoR Tychy1:2 (0:0)OKS Pan Dietetyk Pszczyna2021-10-02 17:30Orlik POSiR
Alma Miedźna0:4 (0:2)Ełka Team Pszczyna2021-10-17 14:10 POrlik POSiR
Kolejka 7
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Ełka Team Pszczyna-Pauza--
OKS Pan Dietetyk Pszczyna1:0 (1:0)Alma Miedźna2021-10-03 14:10Orlik POSiR
ATS Jakub Pszczyna2:1 (1:0)ConstructoR Tychy2021-10-03 15:00Orlik POSiR
FNM Piasek16:3 (7:3)Szybkie Banany Pszczyna2021-10-03 16:40Orlik POSiR
Ośrodek nad Dokawą3:2 (3:0)PNP Czechowice-Dziedzice2021-10-03 17:30Orlik POSiR
Enigma Northtec Czechowice3:5 (0:2)Elbud Pszczyna2021-10-15 20:30 POrlik POSiR
Kolejka 8
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Elbud Pszczyna-Pauza--
ConstructoR Tychy5:2 (1:1)Szybkie Banany Pszczyna2021-10-10 10:00Orlik POSiR
Alma Miedźna3:3 (2:2)PNP Czechowice-Dziedzice2021-10-10 10:50Orlik POSiR
Ełka Team Pszczyna3:1 (1:1)Ośrodek nad Dokawą2021-10-10 11:40Orlik POSiR
OKS Pan Dietetyk Pszczyna5:4 (2:1)FNM Piasek2021-10-10 12:30Orlik POSiR
ATS Jakub Pszczyna4:1 (2:0)Enigma Northtec Czechowice2021-10-10 13:20Orlik POSiR
Kolejka 9
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
OKS Pan Dietetyk Pszczyna-Pauza--
ATS Jakub Pszczyna1:2 (0:1)Ełka Team Pszczyna2021-10-16 15:00Orlik POSiR
Enigma Northtec Czechowice7:5 (3:3)Alma Miedźna2021-10-16 15:50Orlik POSiR
FNM Piasek7:1 (2:1)ConstructoR Tychy2021-10-16 16:40Orlik POSiR
Ośrodek nad Dokawą2:3 (1:1)Elbud Pszczyna2021-10-16 17:30Orlik POSiR
PNP Czechowice-Dziedzice3:2 (1:2)Szybkie Banany Pszczyna2021-10-16 18:20Orlik POSiR
Kolejka 10
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Pauza-Szybkie Banany Pszczyna--
OKS Pan Dietetyk Pszczyna2:5 (2:2)ATS Jakub Pszczyna2021-10-20 19:10 POrlik POSiR
ConstructoR Tychy-Ośrodek nad Dokawą2021-10-27 20:00 POrlik POSiR
Elbud Pszczyna-PNP Czechowice-Dziedzice2021-10-27 20:50Orlik POSiR
Ełka Team Pszczyna-Enigma Northtec Czechowice2021-10-31 14:10 POrlik POSiR
Alma Miedźna-FNM Piasek2021-10-31 15:00 POrlik POSiR
Kolejka 11
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
ATS Jakub Pszczyna-Pauza--
Enigma Northtec Czechowice-OKS Pan Dietetyk Pszczyna2021-10-30 15:00Orlik POSiR
FNM Piasek-Ełka Team Pszczyna2021-10-30 15:50Orlik POSiR
Ośrodek nad Dokawą-Alma Miedźna2021-10-30 16:40Orlik POSiR
PNP Czechowice-Dziedzice-ConstructoR Tychy2021-10-30 17:30Orlik POSiR
Szybkie Banany Pszczyna-Elbud Pszczyna2021-10-30 18:20Orlik POSiR
Runda 2
Kolejka 12
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
FNM Piasek-OKS Pan Dietetyk Pszczyna--
Enigma Northtec Czechowice-ATS Jakub Pszczyna--
Ośrodek nad Dokawą-Ełka Team Pszczyna--
PNP Czechowice-Dziedzice-Alma Miedźna--
Szybkie Banany Pszczyna-ConstructoR Tychy--
Pauza-Elbud Pszczyna--
Kolejka 13
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Alma Miedźna-Szybkie Banany Pszczyna--
ConstructoR Tychy-Elbud Pszczyna--
Ełka Team Pszczyna-PNP Czechowice-Dziedzice--
OKS Pan Dietetyk Pszczyna-Ośrodek nad Dokawą--
ATS Jakub Pszczyna-FNM Piasek--
Enigma Northtec Czechowice-Pauza--
Kolejka 14
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Ośrodek nad Dokawą-ATS Jakub Pszczyna--
FNM Piasek-Enigma Northtec Czechowice--
PNP Czechowice-Dziedzice-OKS Pan Dietetyk Pszczyna--
Szybkie Banany Pszczyna-Ełka Team Pszczyna--
Elbud Pszczyna-Alma Miedźna--
Pauza-ConstructoR Tychy--
Kolejka 15
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Ełka Team Pszczyna-Elbud Pszczyna--
Alma Miedźna-ConstructoR Tychy--
OKS Pan Dietetyk Pszczyna-Szybkie Banany Pszczyna--
ATS Jakub Pszczyna-PNP Czechowice-Dziedzice--
Enigma Northtec Czechowice-Ośrodek nad Dokawą--
FNM Piasek-Pauza--
Kolejka 16
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
PNP Czechowice-Dziedzice-Enigma Northtec Czechowice--
Ośrodek nad Dokawą-FNM Piasek--
Szybkie Banany Pszczyna-ATS Jakub Pszczyna--
Elbud Pszczyna-OKS Pan Dietetyk Pszczyna--
ConstructoR Tychy-Ełka Team Pszczyna--
Pauza-Alma Miedźna--
Kolejka 17
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
OKS Pan Dietetyk Pszczyna-ConstructoR Tychy--
Ełka Team Pszczyna-Alma Miedźna--
ATS Jakub Pszczyna-Elbud Pszczyna--
Enigma Northtec Czechowice-Szybkie Banany Pszczyna--
FNM Piasek-PNP Czechowice-Dziedzice--
Ośrodek nad Dokawą-Pauza--
Kolejka 18
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Szybkie Banany Pszczyna-FNM Piasek--
PNP Czechowice-Dziedzice-Ośrodek nad Dokawą--
Elbud Pszczyna-Enigma Northtec Czechowice--
ConstructoR Tychy-ATS Jakub Pszczyna--
Alma Miedźna-OKS Pan Dietetyk Pszczyna--
Pauza-Ełka Team Pszczyna--
Kolejka 19
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
ATS Jakub Pszczyna-Alma Miedźna--
OKS Pan Dietetyk Pszczyna-Ełka Team Pszczyna--
Enigma Northtec Czechowice-ConstructoR Tychy--
FNM Piasek-Elbud Pszczyna--
Ośrodek nad Dokawą-Szybkie Banany Pszczyna--
PNP Czechowice-Dziedzice-Pauza--
Kolejka 20
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Elbud Pszczyna-Ośrodek nad Dokawą--
Szybkie Banany Pszczyna-PNP Czechowice-Dziedzice--
ConstructoR Tychy-FNM Piasek--
Alma Miedźna-Enigma Northtec Czechowice--
Ełka Team Pszczyna-ATS Jakub Pszczyna--
Pauza-OKS Pan Dietetyk Pszczyna--
Kolejka 21
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Enigma Northtec Czechowice-Ełka Team Pszczyna--
ATS Jakub Pszczyna-OKS Pan Dietetyk Pszczyna--
FNM Piasek-Alma Miedźna--
Ośrodek nad Dokawą-ConstructoR Tychy--
PNP Czechowice-Dziedzice-Elbud Pszczyna--
Szybkie Banany Pszczyna-Pauza--
Kolejka 22
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
ConstructoR Tychy-PNP Czechowice-Dziedzice--
Elbud Pszczyna-Szybkie Banany Pszczyna--
Alma Miedźna-Ośrodek nad Dokawą--
Ełka Team Pszczyna-FNM Piasek--
OKS Pan Dietetyk Pszczyna-Enigma Northtec Czechowice--
Pauza-ATS Jakub Pszczyna--
P - mecz przełożony
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego