Sezon: 2017/2018II liga
Runda 1
Kolejka 1
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Termex Pszczyna7:2 (5:1)FC Miedźna2017-11-18 15:50Hala Suszec
Torpeda Papa Smerf8:3 (3:3)Ekipa Jankowice2017-11-18 18:20Hala Suszec
ABEX Goczałkowice-Zdrój1:13 (1:7)Profi M Tec Pszczyna2017-11-19 13:00Hala POSiR
Enigma Northtec Czechowice2:3 (0:1)ITEO Goczałkowice-Zdrój2017-11-19 13:50Hala POSiR
Związek Górnośląski Suszec1:10 (1:3)Stado Goczałkowice-Zdrój2017-11-19 17:10Hala POSiR
FC Bestwina7:2 (2:1)Kryry2017-11-19 18:00Hala POSiR
Kolejka 2
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Związek Górnośląski Suszec0:5 (0:1)Kryry2017-11-25 15:50Hala Suszec
Enigma Northtec Czechowice2:2 (2:1)FC Bestwina2017-11-25 16:40Hala Suszec
Termex Pszczyna4:9 (2:5)Profi M Tec Pszczyna2017-11-25 17:30Hala Suszec
FC Miedźna6:4 (4:2)Ekipa Jankowice2017-11-25 18:20Hala Suszec
ABEX Goczałkowice-Zdrój2:8 (0:3)Stado Goczałkowice-Zdrój2017-11-26 15:00Hala GOSiR
Torpeda Papa Smerf1:2 (0:0)ITEO Goczałkowice-Zdrój2017-11-26 20:00Hala GOSiR
Kolejka 3
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Kryry7:1 (3:0)FC Miedźna2017-12-03 10:00Hala Suszec
Ekipa Jankowice9:3 (3:3)Termex Pszczyna2017-12-03 10:50Hala Suszec
Profi M Tec Pszczyna4:4 (1:2)Torpeda Papa Smerf2017-12-03 11:40Hala Suszec
ITEO Goczałkowice-Zdrój4:1 (1:1)ABEX Goczałkowice-Zdrój2017-12-03 12:30Hala Suszec
Stado Goczałkowice-Zdrój3:3 (1:1)Enigma Northtec Czechowice2017-12-03 13:20Hala Suszec
FC Bestwina11:1 (5:0)Związek Górnośląski Suszec2017-12-03 14:10Hala Suszec
Kolejka 4
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
ITEO Goczałkowice-Zdrój8:3 (3:2)Termex Pszczyna2017-12-09 19:00Hala POSiR
Profi M Tec Pszczyna13:6 (7:1)FC Miedźna2017-12-10 10:00Hala GOSiR
Kryry17:3 (7:0)Ekipa Jankowice2017-12-10 10:50Hala GOSiR
Związek Górnośląski Suszec1:9 (0:6)Enigma Northtec Czechowice2017-12-10 11:40Hala GOSiR
Stado Goczałkowice-Zdrój4:5 (1:2)Torpeda Papa Smerf2017-12-10 12:30Hala GOSiR
FC Bestwina9:2 (5:2)ABEX Goczałkowice-Zdrój2017-12-10 13:20Hala GOSiR
Kolejka 5
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Enigma Northtec Czechowice5:3 (3:1)Kryry2017-12-16 15:00Hala Suszec
ABEX Goczałkowice-Zdrój2:7 (2:3)Związek Górnośląski Suszec2017-12-16 15:50Hala Suszec
Ekipa Jankowice3:7 (1:2)Profi M Tec Pszczyna2017-12-16 16:40Hala Suszec
Termex Pszczyna0:3 (0:2)Stado Goczałkowice-Zdrój2017-12-16 17:30Hala Suszec
FC Miedźna1:6 (0:3)ITEO Goczałkowice-Zdrój2017-12-16 18:20Hala Suszec
Torpeda Papa Smerf1:3 (0:0)FC Bestwina2017-12-17 14:10 PHala GOSiR
Kolejka 6
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Kryry10:2 (5:0)Profi M Tec Pszczyna2017-12-23 15:30Hala POSiR
ITEO Goczałkowice-Zdrój1:2 (0:0)Ekipa Jankowice2017-12-23 16:20Hala POSiR
Stado Goczałkowice-Zdrój7:4 (4:0)FC Miedźna2017-12-23 17:10Hala POSiR
FC Bestwina6:2 (3:2)Termex Pszczyna2017-12-23 18:00Hala POSiR
Związek Górnośląski Suszec2:3 (0:1)Torpeda Papa Smerf2017-12-23 18:50Hala POSiR
Enigma Northtec Czechowice9:2 (5:0)ABEX Goczałkowice-Zdrój2017-12-23 19:40Hala POSiR
Kolejka 7
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
ABEX Goczałkowice-Zdrój3:17 (2:9)Kryry2018-01-06 14:30Hala POSiR
Torpeda Papa Smerf2:0 (1:0)Enigma Northtec Czechowice2018-01-06 15:20Hala POSiR
Termex Pszczyna6:2 (4:2)Związek Górnośląski Suszec2018-01-06 16:10Hala POSiR
FC Miedźna2:14 (0:7)FC Bestwina2018-01-06 17:00Hala POSiR
Ekipa Jankowice3:3 (0:0)Stado Goczałkowice-Zdrój2018-01-06 17:50Hala POSiR
Profi M Tec Pszczyna3:7 (2:3)ITEO Goczałkowice-Zdrój2018-01-06 18:40Hala POSiR
Kolejka 8
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Kryry7:2 (2:1)ITEO Goczałkowice-Zdrój2018-01-14 10:00Hala Suszec
Stado Goczałkowice-Zdrój9:5 (5:3)Profi M Tec Pszczyna2018-01-14 10:50Hala Suszec
ABEX Goczałkowice-Zdrój1:8 (0:5)Torpeda Papa Smerf2018-01-14 11:40Hala Suszec
Związek Górnośląski Suszec8:1 (3:0)FC Miedźna2018-01-14 12:30Hala Suszec
Enigma Northtec Czechowice8:3 (3:0)Termex Pszczyna2018-01-14 13:20Hala Suszec
FC Bestwina6:3 (3:1)Ekipa Jankowice2018-01-14 14:10Hala Suszec
Kolejka 9
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
ITEO Goczałkowice-Zdrój2:3 (1:1)Stado Goczałkowice-Zdrój2018-01-20 19:20Hala GOSiR
Torpeda Papa Smerf2:5 (0:1)Kryry2018-01-20 20:10Hala GOSiR
Profi M Tec Pszczyna5:5 (1:3)FC Bestwina2018-01-28 12:00Hala POSiR
FC Miedźna2:3 (1:1)Enigma Northtec Czechowice2018-01-28 12:50Hala POSiR
Termex Pszczyna5:7 (2:3)ABEX Goczałkowice-Zdrój2018-01-28 13:40Hala POSiR
Ekipa Jankowice9:5 (3:5)Związek Górnośląski Suszec2018-01-28 14:30Hala POSiR
Kolejka 10
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Kryry2:3 (2:1)Stado Goczałkowice-Zdrój2018-02-04 15:00Hala GOSiR
FC Bestwina8:4 (1:1)ITEO Goczałkowice-Zdrój2018-02-04 15:50Hala GOSiR
Związek Górnośląski Suszec5:12 (1:3)Profi M Tec Pszczyna2018-02-04 16:40Hala GOSiR
Enigma Northtec Czechowice4:4 (0:2)Ekipa Jankowice2018-02-04 17:30Hala GOSiR
ABEX Goczałkowice-Zdrój1:6 (1:1)FC Miedźna2018-02-04 18:20Hala GOSiR
Torpeda Papa Smerf6:2 (2:0)Termex Pszczyna2018-02-04 19:10Hala GOSiR
Kolejka 11
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Ekipa Jankowice8:4 (5:2)ABEX Goczałkowice-Zdrój2018-02-11 15:00Hala GOSiR
FC Miedźna1:1 (0:1)Torpeda Papa Smerf2018-02-11 15:50Hala GOSiR
Termex Pszczyna3:9 (1:3)Kryry2018-02-11 16:40Hala GOSiR
Profi M Tec Pszczyna2:7 (0:1)Enigma Northtec Czechowice2018-02-11 17:30Hala GOSiR
ITEO Goczałkowice-Zdrój8:8 (4:2)Związek Górnośląski Suszec2018-02-11 18:20Hala GOSiR
Stado Goczałkowice-Zdrój2:6 (0:3)FC Bestwina2018-02-11 19:10Hala GOSiR
P - mecz przełożony
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego