Sezon: 2015/2016I liga
Runda 1
Kolejka 1
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Alma Miedźna4:1 (1:0)Ełka Team Pszczyna2015-11-11 14:30Hala Suszec
Northtec Południowcy9:1 (2:0)OKS 4 Kąty Pszczyna2015-11-11 15:20Hala Suszec
Orły Mirosława K.4:5 (1:3)Piwkarzyki Tychy2015-11-11 16:10Hala Suszec
Inny Zespół Czechowice3:2 (0:0)Związek Górnośląski Suszec2015-11-11 17:00Hala Suszec
FC Turbodymomeny5:4 (1:1)Gaz Robi Gaz Pszczyna2015-11-11 17:50Hala Suszec
Kolejka 2
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Ełka Team Pszczyna2:9 (0:6)Gaz Robi Gaz Pszczyna2015-11-15 16:00Hala GOSiR
Związek Górnośląski Suszec6:5 (3:3)FC Turbodymomeny2015-11-15 16:50Hala GOSiR
Piwkarzyki Tychy1:3 (0:1)Inny Zespół Czechowice2015-11-15 17:40Hala GOSiR
OKS 4 Kąty Pszczyna0:9 (0:3)Orły Mirosława K.2015-11-15 18:30Hala GOSiR
Alma Miedźna2:2 (2:1)Northtec Południowcy2015-11-15 19:20Hala GOSiR
Kolejka 3
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Inny Zespół Czechowice6:0 (4:0)OKS 4 Kąty Pszczyna2015-11-21 15:30Hala POSiR
Orły Mirosława K.9:3 (4:2)Alma Miedźna2015-11-21 16:20Hala POSiR
Northtec Południowcy5:4 (2:1)Ełka Team Pszczyna2015-11-21 17:10Hala POSiR
FC Turbodymomeny5:7 (4:3)Piwkarzyki Tychy2015-11-21 18:00Hala POSiR
Gaz Robi Gaz Pszczyna2:6 (0:1)Związek Górnośląski Suszec2015-11-21 18:50Hala POSiR
Kolejka 4
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Ełka Team Pszczyna2:9 (2:3)Związek Górnośląski Suszec2015-11-28 16:00Hala Suszec
Northtec Południowcy3:4 (1:4)Orły Mirosława K.2015-11-28 16:50Hala Suszec
OKS 4 Kąty Pszczyna0:9 (0:3)FC Turbodymomeny2015-11-28 17:40Hala Suszec
Alma Miedźna1:4 (1:4)Inny Zespół Czechowice2015-11-28 18:30Hala Suszec
Piwkarzyki Tychy8:3 (3:0)Gaz Robi Gaz Pszczyna2015-11-29 19:10Hala GOSiR
Kolejka 5
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Orły Mirosława K.6:1 (1:0)Ełka Team Pszczyna2015-12-06 10:00Hala GOSiR
Inny Zespół Czechowice1:4 (0:1)Northtec Południowcy2015-12-06 10:50Hala GOSiR
FC Turbodymomeny5:2 (2:1)Alma Miedźna2015-12-06 11:40Hala GOSiR
Gaz Robi Gaz Pszczyna13:3 (5:2)OKS 4 Kąty Pszczyna2015-12-06 12:30Hala GOSiR
Związek Górnośląski Suszec2:2 (1:2)Piwkarzyki Tychy2015-12-06 13:20Hala GOSiR
Kolejka 6
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Ełka Team Pszczyna1:4 (1:2)Piwkarzyki Tychy2015-12-12 16:00Hala Suszec
OKS 4 Kąty Pszczyna8:12 (6:7)Związek Górnośląski Suszec2015-12-12 16:50Hala Suszec
Alma Miedźna2:9 (1:4)Gaz Robi Gaz Pszczyna2015-12-12 17:40Hala Suszec
Northtec Południowcy1:4 (0:2)FC Turbodymomeny2015-12-12 18:30Hala Suszec
Orły Mirosława K.4:3 (3:2)Inny Zespół Czechowice2015-12-12 19:20Hala Suszec
Kolejka 7
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Inny Zespół Czechowice10:2 (6:2)Ełka Team Pszczyna2015-12-20 17:30Hala POSiR
FC Turbodymomeny5:5 (1:1)Orły Mirosława K.2015-12-20 18:20Hala POSiR
Gaz Robi Gaz Pszczyna5:1 (4:0)Northtec Południowcy2015-12-20 19:10Hala POSiR
Związek Górnośląski Suszec8:5 (3:3)Alma Miedźna2015-12-20 20:00Hala POSiR
Piwkarzyki Tychy16:3 (6:1)OKS 4 Kąty Pszczyna2015-12-20 20:50Hala POSiR
Kolejka 8
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Ełka Team Pszczyna11:3 (5:0)OKS 4 Kąty Pszczyna2015-12-27 13:10Hala POSiR
Northtec Południowcy2:2 (2:0)Związek Górnośląski Suszec2015-12-27 14:00Hala POSiR
Orły Mirosława K.3:10 (3:7)Gaz Robi Gaz Pszczyna2015-12-27 14:50Hala POSiR
Inny Zespół Czechowice1:4 (0:1)FC Turbodymomeny2015-12-27 15:40Hala POSiR
Alma Miedźna5:2 (2:0)Piwkarzyki Tychy2015-12-30 19:00 PHala POSiR
Kolejka 9
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
FC Turbodymomeny8:3 (4:1)Ełka Team Pszczyna2015-12-18 21:00Hala POSiR
Związek Górnośląski Suszec3:6 (1:3)Orły Mirosława K.2015-12-30 18:10 PHala POSiR
Gaz Robi Gaz Pszczyna3:1 (0:0)Inny Zespół Czechowice2016-01-02 16:50Hala GOSiR
Piwkarzyki Tychy5:0 (2:0)Northtec Południowcy2016-01-02 17:40Hala GOSiR
OKS 4 Kąty Pszczyna4:4 (1:1)Alma Miedźna2016-01-02 18:30Hala GOSiR
Runda 2
Kolejka 10
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Alma Miedźna-Pauza--
FC Turbodymomeny-Pauza--
Orły Mirosława K.4:3 (3:0)Związek Górnośląski Suszec2016-01-09 15:00Hala Suszec
Gaz Robi Gaz Pszczyna3:3 (1:1)Piwkarzyki Tychy2016-01-09 15:50Hala Suszec
Inny Zespół Czechowice7:4 (3:0)OKS 4 Kąty Pszczyna2016-01-09 16:40Hala Suszec
Northtec Południowcy7:3 (0:1)Ełka Team Pszczyna2016-01-09 17:30Hala Suszec
Kolejka 11
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Pauza-Ełka Team Pszczyna--
Pauza-Związek Górnośląski Suszec--
Piwkarzyki Tychy4:1 (2:0)Orły Mirosława K.2016-01-17 16:30Hala POSiR
FC Turbodymomeny5:3 (2:1)Gaz Robi Gaz Pszczyna2016-01-17 17:20Hala POSiR
OKS 4 Kąty Pszczyna3:7 (2:3)Northtec Południowcy2016-01-17 18:10Hala POSiR
Alma Miedźna2:6 (0:2)Inny Zespół Czechowice2016-01-17 19:00Hala POSiR
Kolejka 12
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Northtec Południowcy-Pauza--
Orły Mirosława K.-Pauza--
Związek Górnośląski Suszec8:4 (4:0)Gaz Robi Gaz Pszczyna2016-01-24 11:00Hala POSiR
OKS 4 Kąty Pszczyna0:10 (0:4)Alma Miedźna2016-01-24 11:50Hala POSiR
Ełka Team Pszczyna3:4 (1:0)Inny Zespół Czechowice2016-01-24 12:40Hala POSiR
Piwkarzyki Tychy2:3 (1:1)FC Turbodymomeny2016-01-24 13:30Hala POSiR
Kolejka 13
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Pauza-OKS 4 Kąty Pszczyna--
Pauza-Piwkarzyki Tychy--
Inny Zespół Czechowice3:3 (1:0)Northtec Południowcy2016-01-30 17:00Hala Suszec
Gaz Robi Gaz Pszczyna11:6 (6:1)Orły Mirosława K.2016-01-30 17:50Hala Suszec
Alma Miedźna5:0 (4:0)Ełka Team Pszczyna2016-01-30 18:40Hala Suszec
FC Turbodymomeny3:4 (1:0)Związek Górnośląski Suszec2016-01-30 19:30Hala Suszec
Kolejka 14
GospodarzWynikGośćTerminBoisko
Inny Zespół Czechowice-Pauza--
Gaz Robi Gaz Pszczyna-Pauza--
Orły Mirosława K.5:6 (1:3)FC Turbodymomeny2016-02-07 12:20Hala POSiR
Ełka Team Pszczyna2:6 (2:4)OKS 4 Kąty Pszczyna2016-02-07 13:10Hala POSiR
Northtec Południowcy4:3 (1:2)Alma Miedźna2016-02-07 14:00Hala POSiR
Związek Górnośląski Suszec6:5 (4:1)Piwkarzyki Tychy2016-02-07 14:50Hala POSiR
P - mecz przełożony
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego