Sezon: 2014/2015I ligaMika ŁukaszLF 2021/22 - Ośrodek Nad Dokawą
TerminPrzeciwnikWynikA
2021-11-28Drunk Team Pszczyna9:83000
Podsumowanie:3000
PALP 2021/22 - Ełka Team Pszczyna
TerminPrzeciwnikWynikA
2021-08-29OKS Pan Dietetyk Pszczyna3:11110
2021-09-04PNP Czechowice-Dziedzice3:41000
2021-09-12Szybkie Banany Pszczyna9:12200
2021-09-21Elbud Pszczyna1:00010
2021-09-26ConstructoR Tychy1:00000
2021-10-17Alma Miedźna0:40000
2021-10-10Ośrodek nad Dokawą3:11010
2021-10-31Enigma Northtec Czechowice2:00100
2021-10-30FNM Piasek1:50100
Podsumowanie:5530
PALP 2020/21 - Ełka Team Pszczyna
TerminPrzeciwnikWynikA
2020-09-06Japi-Bud Piasek3:12100
2020-09-13OKS 4 KĄTY Pszczyna2:61100
2020-09-19Ośrodek nad Dokawą2:30010
2020-09-27Profi M-Tec Pszczyna1:81310
2020-11-04Alma Miedźna0:20000
2020-10-11ATS Jakub Pszczyna3:62100
2020-10-17ConstructoR Tychy2:20000
2020-10-31Enigma Northtec Czechowice3:20000
2020-11-08FNM Piasek2:43000
2020-11-11Elbud Pszczyna13:21010
2021-04-25Japi-Bud Piasek1:63000
2021-05-02OKS 4 KĄTY Pszczyna4:50000
2021-05-23ConstructoR Tychy3:21000
2021-05-29Elbud Pszczyna0:60000
2021-06-06Enigma Northtec Czechowice2:30000
2021-06-12FNM Piasek6:30100
Podsumowanie:14730
PALP 2020/21 - Puchar - Ełka Team Pszczyna
TerminPrzeciwnikWynikA
2021-05-03Bau-Mat Poręba1:62210
2021-05-27ATS Jakub Pszczyna2:10000
2021-06-09BKR Team Pszczyna3:40100
2021-06-15Elbud Pszczyna4:71000
Podsumowanie:3310
LF 2019/2020 - Ełka Team Pszczyna
TerminPrzeciwnikWynikA
2019-11-17Czujesz Popcorn Pszczyna2:32010
2019-11-24Rycerze Ortalionu Suszec4:51200
2019-12-01Karlusy Pszczyna4:52000
2019-12-08Relaks Pszczyna7:21100
2019-12-15Heart Attack Pszczyna4:33000
2019-12-22Vitasport4:30000
2019-12-29AC DNW9:21010
2020-01-04Normal Bielsko-Biała5:31200
2020-01-06Kolega Podej8:20100
2020-01-12Profi M Tec Pszczyna2:11100
2020-01-19ITEO Goczałkowice-Zdrój4:61000
2020-01-26AC DNW0:40000
2020-02-09Kolega Podej6:42110
Podsumowanie:15830
PALP 2019/2020 - Ełka Team Pszczyna
TerminPrzeciwnikWynikA
2019-09-01Ośrodek nad Dokawą4:13000
2019-09-24ConstructoR Tychy1:41010
2019-09-15Elbud Pszczyna2:40200
2019-09-21Alma Miedźna3:31000
2019-09-29Smart Solution Jankowice4:10000
2019-10-05Enigma Northtec Czechowice3:10000
2019-10-10Japi-Bud Piasek1:70100
2019-10-13ATS Jakub Pszczyna3:21000
2019-10-19OKS 4 KĄTY Pszczyna6:21100
2019-10-27Gremio Pszczyna3:20100
2019-11-09Profi M-Tec Pszczyna2:72000
Podsumowanie:9510
PALP 2019/2020 - Puchar - Ełka Team Pszczyna
TerminPrzeciwnikWynikA
2020-06-11Profi M-Tec Pszczyna4:40110
Podsumowanie:0110
LF 2018/2019 - Profi M Tec Pszczyna
TerminPrzeciwnikWynikA
2018-11-17Normal Bielsko-Biała9:74100
2018-11-25Ełka Team Pszczyna8:33000
2018-12-01Puczi Geng Zabrzeg4:40100
2018-12-09Szybkie Banany Pszczyna4:62000
2018-12-15Torpeda Papa Smerf6:62200
2018-12-23Best-Eko Żory5:73210
2018-12-30Związek Górnośląski Suszec7:52000
2019-01-06Relaks Pszczyna4:62100
2019-01-12Kolega Podej6:105100
2019-01-19Normal Bielsko-Biała11:131400
2019-02-02Kolega Podej12:52200
2019-02-10Relaks Pszczyna15:41100
Podsumowanie:271510
PALP 2018/2019 - ATS Jakub Pszczyna
TerminPrzeciwnikWynikA
2018-08-26Ośrodek nad Dokawą3:51010
2018-09-02Rozbita Szybka Tychy3:10000
2018-09-08Ełka Team Pszczyna2:31000
2018-09-16Termex Pszczyna2:31010
2018-09-25Cadi-Car Pszczyna2:10000
2018-09-30Elbud Pszczyna2:41100
2018-10-07Alma Miedźna3:22000
2018-10-13ConstructoR Tychy2:20010
2018-10-27FC Staude Studzionka4:10010
2018-11-10OKS 4 KĄTY Pszczyna1:65000
Podsumowanie:11140
PALP 2018/2019 - Ełka Team Pszczyna
TerminPrzeciwnikWynikA
2019-03-10Elbud Pszczyna2:30200
2019-03-17Alma Miedźna4:10100
2019-03-24ATS Jakub Pszczyna2:41000
2019-03-31Cadi-Car Pszczyna1:145200
2019-04-06ConstructoR Tychy8:11200
2019-04-14Enigma Northtec Czechowice2:10000
2019-04-27FC Staude Studzionka4:21100
2019-05-05Japi-Bud Piasek2:52100
2019-05-12OKS 4 KĄTY Pszczyna6:10110
Podsumowanie:101010
PALP 2018/2019 - Puchar - Ełka Team Pszczyna
TerminPrzeciwnikWynikA
2019-03-30BKR Team Pszczyna3:72100
2019-04-23Relaks Pszczyna5:51000
2019-05-14ConstructoR Tychy3:21100
2019-05-29Elbud Pszczyna0:20010
Podsumowanie:4210
LF 2017/2018 - Profi M Tec Pszczyna
TerminPrzeciwnikWynikA
2017-11-19ABEX Goczałkowice-Zdrój1:132400
2017-11-25Termex Pszczyna4:92100
2017-12-03Torpeda Papa Smerf4:40000
2017-12-10FC Miedźna13:62200
2017-12-16Ekipa Jankowice3:71100
2017-12-23Kryry10:21010
2018-01-06ITEO Goczałkowice-Zdrój3:71000
2018-01-14Stado Goczałkowice-Zdrój9:50100
2018-01-28FC Bestwina5:50200
2018-02-04Związek Górnośląski Suszec5:123410
Podsumowanie:121520
PALP 2017/2018 - ATS Jakub Pszczyna
TerminPrzeciwnikWynikA
2018-03-17Vein Jankowice0:11000
2018-03-25Ełka Team Pszczyna0:20000
2018-04-07Mieszko Pszczyna3:30110
2018-04-15Alma Miedźna1:10000
2018-04-29Cadi-Car Pszczyna4:33000
2018-05-03ConstructoR Tychy2:21000
2018-05-05Enigma Czechowice3:00000
2018-05-13Las Palmas Tychy5:51100
2018-05-19OKS 4 KĄTY Pszczyna2:00000
2018-05-27Ośrodek nad Dokawą5:43100
2018-06-02Profi M-Tec Pszczyna8:30010
2018-06-10Szybkie Banany Pszczyna3:22000
Podsumowanie:11320
PALP 2017/2018 - Ośrodek nad Dokawą
TerminPrzeciwnikWynikA
2017-08-27Enigma Czechowice1:11000
2017-09-03Las Palmas Tychy5:00100
2017-09-10Profi M-Tec Pszczyna4:30100
2017-09-24OKS 4 KĄTY Pszczyna6:10000
2017-09-30Szybkie Banany Pszczyna0:20200
2017-10-08Vein Jankowice7:12000
2017-10-14Ełka Team Pszczyna2:10000
2017-10-17Mieszko Pszczyna2:40100
2017-10-29Alma Miedźna2:20000
2017-10-28ATS Jakub Pszczyna6:14100
2017-11-05Cadi-Car Pszczyna3:30000
2017-11-11ConstructoR Tychy3:32000
Podsumowanie:9600
LF 2016/2017 - Trendy House Kobiór
TerminPrzeciwnikWynikA
2016-11-11Enigma Northtec Czechowice7:40200
2016-11-19FC Miedźna1:72100
2016-11-27Stado Goczałkowice-Zdrój5:71210
2016-12-04Zwiazek Górnośląski Oldboje5:61200
2016-12-10Gardawice5:51010
2017-01-06Termex Pszczyna4:50200
2017-01-08Enigma Northtec Czechowice2:41000
2017-01-14FC Miedźna7:11200
2017-01-21Stado Goczałkowice-Zdrój10:32000
2017-01-29Zwiazek Górnośląski Oldboje9:32510
2017-02-05Gardawice2:143800
2017-02-11Kryry6:162000
2017-02-18Termex Pszczyna7:95200
Podsumowanie:212630
PALP 2016/2017 - Ośrodek nad Dokawą
TerminPrzeciwnikWynikA
2016-08-28Ełka Team Pszczyna6:21000
2016-09-03Bau-Mat Poręba1:30000
2016-09-11Las Palmas Tychy5:30000
2016-09-24ATS Jakub Pszczyna0:61000
2016-10-02Enigma Czechowice1:40010
2016-10-09Antimadridista Pszczyna2:41200
2016-10-15Mieszko Pszczyna2:61100
2016-10-23OKS 4 KĄTY Pszczyna2:65000
2016-10-29ConstructoR Tychy3:31010
2016-11-06Alma Miedźna4:62000
2017-04-02ATS Jakub Pszczyna2:11000
2017-04-23Bau-Mat Poręba1:61100
2017-04-29ConstructoR Tychy1:31100
2017-05-01OKS 4 KĄTY Pszczyna3:10200
2017-05-03Enigma Czechowice4:20100
2017-05-07Las Palmas Tychy2:20010
2017-05-21Ełka Team Pszczyna6:54200
2017-06-03Alma Miedźna6:51210
Podsumowanie:201240
PALP 2016/2017 - Puchar - Ośrodek nad Dokawą
TerminPrzeciwnikWynikA
2017-03-19Bau-Mat Poręba1:92210
2017-03-26Bau-Mat Poręba6:42000
2017-04-18Vein Jankowice4:31100
2017-04-25Vein Jankowice4:63210
2017-05-17Cadi-Car Pszczyna5:40400
Podsumowanie:8920
LF 2015/2016 - Sew-Met Piasek
TerminPrzeciwnikWynikA
2015-11-11The Blues Mizerów7:21000
2015-11-14OPR Piasek16:44200
2015-11-29MLF Pszczyna2:51000
2015-12-06Dziubaski Jankowice5:51000
2015-12-13Mieszko Pszczyna7:35000
2015-12-20Termex Pszczyna5:113200
2015-12-27Kanel Team Goczałkowice2:62200
2016-01-03Profi M Tec Pszczyna6:62000
2016-01-16Dziubaski Jankowice6:73100
2016-01-24Zett Łebecki Pszczyna7:93200
2016-01-31Kanel Team Goczałkowice4:22000
2016-02-07Profi M Tec Pszczyna1:81010
Podsumowanie:28910
PALP 2015/2016 - Sew-Met Piasek
TerminPrzeciwnikWynikA
2015-08-30Japi-Bud Piasek1:41000
2015-09-06Żubry Krawacik Pszczyna7:41000
2015-09-12Vein Jankowice4:42100
2015-09-20Antimadridista Pszczyna2:41100
2015-09-27Cannabia Brzeszcze5:31000
2015-10-03Davex Pszczyna1:30010
2015-10-11The Poligoners Pszczyna9:33100
2015-11-08Termex Pszczyna1:40200
2016-03-20Japi-Bud Piasek2:10000
2016-04-03Żubry Krawacik Pszczyna3:11100
2016-04-09Vein Jankowice3:21100
2016-04-17Zryw Pszczyna1:81300
2016-04-24Antimadridista Pszczyna3:20100
2016-05-15Davex Pszczyna2:43000
2016-05-22The Poligoners Pszczyna2:30000
2016-05-29Szybkie Banany Pszczyna2:63000
2016-06-03Termex Pszczyna7:35100
Podsumowanie:231210
PALP 2015/2016 - Puchar - Sew-Met Piasek
TerminPrzeciwnikWynikA
2016-03-06Undery Pszczyna0:31000
2016-03-13Undery Pszczyna11:35100
2016-04-19Mieszko Pszczyna2:41100
2016-04-30Mieszko Pszczyna5:53100
Podsumowanie:10300
LF 2014/2015 - Orły Mirosława K.
TerminPrzeciwnikWynikA
2014-11-11ATS Jakub Pszczyna4:101000
2014-11-16Inny Zespół Czechowice6:40000
2014-11-22Kryry4:10000
2014-12-06FC Turbodymomeny1:61000
2015-01-03Związek Górnośląski Suszec2:71000
2015-01-31FC Turbodymomeny0:00000
2015-02-08Związek Górnośląski Suszec5:80000
Podsumowanie:3000
PALP 2014/2015 - Orły Mirosława K. Pszczyna
TerminPrzeciwnikWynikA
2014-08-31Enigma Czechowice2:30000
2014-09-07Alma Miedźna3:30000
2014-09-14Profi M-Tec Pszczyna6:23100
2014-09-21Termex Pszczyna4:104000
2014-09-28Ełka Team Pszczyna9:24000
2014-10-01Trójca Pszczyna2:100200
2014-10-04Cadi-Car Pszczyna4:10000
2014-10-12ATS Jakub Pszczyna1:10000
2014-10-25OKS 4 KĄTY Pszczyna0:21000
2014-11-09Mieszko Pszczyna5:34000
2015-03-22Enigma Czechowice4:00000
2015-03-29Alma Miedźna6:50000
2015-04-11Profi M-Tec Pszczyna4:61200
2015-04-19Termex Pszczyna4:30010
2015-04-26Ełka Team Pszczyna3:72000
2015-05-02Trójca Pszczyna11:33300
2015-05-10Cadi-Car Pszczyna3:20000
2015-05-14ATS Jakub Pszczyna2:40000
2015-05-23OKS 4 KĄTY Pszczyna5:21000
2015-05-31Mieszko Pszczyna1:82000
Podsumowanie:25810
LF 2013/2014 - Orły Mirosława K.
TerminPrzeciwnikWynikA
2013-11-11OKS ZRB Matyszkiewicz5:92010
2013-11-16Związek Górnośląski Suszec10:21000
2013-11-23Ośrodek Nad Dokawą2:30000
2013-12-01Gaz Robi Gaz Pszczyna2:40000
2013-12-11Profi M Tec Pszczyna8:41000
2013-12-15All Stars Jastrzębie1:52010
2014-01-04ATS Jakub Pszczyna3:50000
2014-01-06Northtec Południowcy3:80000
2014-01-18Northtec Południowcy3:00000
2014-01-26Gaz Robi Gaz Pszczyna5:50200
2014-02-02Alma Miedźna2:61000
Podsumowanie:7220
PALP 2013/2014 - Sew-Met Piasek
TerminPrzeciwnikWynikA
2013-09-01Trójca Pszczyna3:21100
2013-09-07Mieszko Pszczyna2:70000
2013-09-15OKS 4 KĄTY Pszczyna5:22000
2013-09-22Orły Mirosława K. Pszczyna5:02000
2013-09-26Profi M-Tec Pszczyna7:11000
2013-09-28Nexx Goczałkowice1:32000
2013-10-06Ełka Team Pszczyna2:102000
2013-10-13Multi Form II Piasek3:75000
2013-10-19ATS Jakub Pszczyna4:53100
2013-10-27Cadi-Car Pszczyna0:11000
2013-11-03Enigma Czechowice0:30000
2014-03-23Trójca Pszczyna4:21100
2014-03-30Mieszko Pszczyna7:22000
2014-04-05OKS 4 KĄTY Pszczyna4:72200
2014-04-13Orły Mirosława K. Pszczyna5:31100
2014-04-27Profi M-Tec Pszczyna1:40010
2014-05-03Nexx Goczałkowice2:42000
2014-05-11Ełka Team Pszczyna5:21100
2014-05-18Multi Form II Piasek2:42010
2014-05-24ATS Jakub Pszczyna3:52000
2014-06-01Cadi-Car Pszczyna3:52000
2014-06-08Enigma Czechowice3:32000
Podsumowanie:36720
PALP 2013/2014 - Puchar - Sew-Met Piasek
TerminPrzeciwnikWynikA
2014-04-03Szybkie Banany Pszczyna4:108100
2014-04-10Szybkie Banany Pszczyna7:03100
2014-04-21Żubry Zorka Pszczyna3:20000
2014-05-01Żubry Zorka Pszczyna2:41000
Podsumowanie:12200
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego