Sezon: 2019/2020I ligaZimny ŁukaszPALP 2021/22 - Enigma Northtec Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2021-09-12FNM Piasek5:20000
2021-09-26PNP Czechowice-Dziedzice9:10000
Podsumowanie:0000
PALP 2020/21 - Enigma Northtec Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2020-09-06FNM Piasek1:20000
2020-10-28OKS 4 KĄTY Pszczyna4:20000
2020-09-27Ośrodek nad Dokawą1:20000
2020-10-03Profi M-Tec Pszczyna7:00000
2020-10-17ATS Jakub Pszczyna2:20000
2021-05-02Japi-Bud Piasek3:20000
2021-05-09Profi M-Tec Pszczyna2:110000
2021-05-15Alma Miedźna2:50000
2021-05-16OKS 4 KĄTY Pszczyna2:50000
Podsumowanie:0000
PALP 2020/21 - Puchar - Enigma Northtec Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
Podsumowanie:0000
LF 2019/2020 - Enigma Northtec Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2019-11-24Kryry0:40000
2020-01-11Torpeda Papa Smerf4:10000
Podsumowanie:0000
PALP 2019/2020 - Enigma Northtec Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2019-09-08Ośrodek nad Dokawą3:30000
2019-10-10OKS 4 KĄTY Pszczyna1:00000
2019-10-19ATS Jakub Pszczyna3:20000
2019-11-09Gremio Pszczyna0:50000
Podsumowanie:0000
PALP 2019/2020 - Puchar - Enigma Northtec Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2020-06-20Elbud Pszczyna1:70000
Podsumowanie:0000
LF 2018/2019 - Enigma Northtec Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2018-11-24Zett Łebecki Pszczyna2:30000
2018-12-08Vitasport1:60000
2018-12-22Cadi Car Pszczyna2:40000
2018-12-30FC Bestwina4:50000
2019-01-27Ośrodek Nad Dokawą1:10000
Podsumowanie:0100
PALP 2018/2019 - Enigma Northtec Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2018-09-02Japi-Bud Piasek1:10000
2018-09-16Ośrodek nad Dokawą1:10000
2018-10-04Termex Pszczyna2:20000
2018-10-07Ełka Team Pszczyna2:00000
2018-10-13Alma Miedźna1:60000
2018-10-21ATS Jakub Pszczyna1:20000
2019-03-17Japi-Bud Piasek5:20000
2019-04-14Ełka Team Pszczyna2:10000
2019-04-27Termex Pszczyna0:60000
2019-05-05Elbud Pszczyna2:30000
2019-05-18ATS Jakub Pszczyna4:10000
Podsumowanie:0000
LF 2017/2018 - Enigma Northtec Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2017-11-19ITEO Goczałkowice-Zdrój2:30000
2017-11-25FC Bestwina2:20000
2017-12-03Stado Goczałkowice-Zdrój3:30000
2017-12-10Związek Górnośląski Suszec1:90000
2017-12-16Kryry5:30000
2017-12-23ABEX Goczałkowice-Zdrój9:20000
2018-01-06Torpeda Papa Smerf2:00000
2018-01-14Termex Pszczyna8:30000
2018-01-28FC Miedźna2:30000
2018-02-04Ekipa Jankowice4:40000
Podsumowanie:0000
PALP 2017/2018 - Enigma Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2017-08-27Ośrodek nad Dokawą1:10000
2017-09-03Profi M-Tec Pszczyna1:10000
2017-09-10Ełka Team Pszczyna0:30000
2017-09-16Vein Jankowice1:50000
2017-09-24Szybkie Banany Pszczyna3:20000
2017-09-30Mieszko Pszczyna1:00000
2017-10-08Alma Miedźna3:30000
2017-10-14ATS Jakub Pszczyna0:30000
2017-10-18Cadi-Car Pszczyna1:20000
2017-10-22ConstructoR Tychy0:10000
2017-11-05Las Palmas Tychy7:00000
2017-11-11OKS 4 KĄTY Pszczyna3:10000
2018-03-17Ośrodek nad Dokawą3:40000
2018-03-25Profi M-Tec Pszczyna3:10000
2018-04-29Mieszko Pszczyna3:30000
2018-05-03Alma Miedźna4:20000
2018-05-05ATS Jakub Pszczyna3:00000
2018-05-13Cadi-Car Pszczyna1:30000
2018-05-19ConstructoR Tychy7:00000
2018-06-02Las Palmas Tychy1:20000
Podsumowanie:0000
LF 2016/2017 - Enigma Northtec Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2016-11-11Trendy House Kobiór7:40000
2016-11-26Zwiazek Górnośląski Oldboje10:20000
2016-12-04Gardawice1:120000
2016-12-18Kryry6:40000
2016-12-17Termex Pszczyna3:30000
2017-01-14Stado Goczałkowice-Zdrój6:20000
2017-01-21Zwiazek Górnośląski Oldboje3:90100
2017-01-29Gardawice9:30000
2017-02-05Kryry6:00000
2017-02-11Termex Pszczyna4:00000
2017-02-18FC Miedźna0:90000
Podsumowanie:0100
PALP 2016/2017 - Enigma Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
Ełka Team Pszczyna6:20000
2016-08-28OKS 4 KĄTY Pszczyna2:31000
2016-09-11Alma Miedźna1:10000
2016-09-18Antimadridista Pszczyna0:30000
2016-10-02Ośrodek nad Dokawą1:40100
2016-10-09Las Palmas Tychy2:20000
2016-10-15ATS Jakub Pszczyna4:10000
2016-10-23Bau-Mat Poręba4:00000
2016-10-29Mieszko Pszczyna2:20000
2016-11-06ConstructoR Tychy4:20000
2017-05-01Bau-Mat Poręba1:80000
2017-05-03Ośrodek nad Dokawą4:20000
2017-05-07Alma Miedźna0:10000
2017-05-14ATS Jakub Pszczyna0:30000
2017-05-21OKS 4 KĄTY Pszczyna1:30000
2017-06-03ConstructoR Tychy2:10000
Podsumowanie:1100
PALP 2016/2017 - Puchar - Enigma Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2017-03-26OKS 4 KĄTY Pszczyna2:50000
Podsumowanie:0000
LF 2015/2016 - Northtec Południowcy
TerminPrzeciwnikWynikA
2015-11-11OKS 4 Kąty Pszczyna9:10000
Podsumowanie:0000
PALP 2015/2016 - Enigma Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2015-09-06Mieszko Pszczyna2:10000
2015-09-13Alma Miedźna2:50000
2015-09-17Las Palmas Tychy1:30000
2015-09-19OKS 4 KĄTY Pszczyna1:60000
2015-09-27Orły Mirosława K. Pszczyna2:40000
2015-10-04Ełka Team Pszczyna4:30000
2015-10-10ConstructoR Tychy3:60000
2015-10-18Bau-Mat Poręba2:30000
2015-10-25Cadi-Car Pszczyna4:30000
2015-10-31ATS Jakub Pszczyna0:00000
2015-11-08Profi M-Tec Pszczyna4:20000
2016-05-26Cadi-Car Pszczyna1:40000
2016-05-29ATS Jakub Pszczyna0:10000
2016-06-05Profi M-Tec Pszczyna1:91000
Podsumowanie:1000
LF 2014/2015 - Northtec Południowcy
TerminPrzeciwnikWynikA
2014-11-11Mieszko Pszczyna4:40000
2015-01-24Alma Miedźna2:00000
2015-01-31Kryry7:10000
Podsumowanie:0000
PALP 2014/2015 - Enigma Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2014-08-31Orły Mirosława K. Pszczyna2:30000
2014-09-07Ełka Team Pszczyna2:40000
2014-09-27Trójca Pszczyna4:00000
2014-09-21Cadi-Car Pszczyna0:50000
2014-09-28ATS Jakub Pszczyna0:20000
2014-10-04Alma Miedźna4:50000
2014-10-12Mieszko Pszczyna4:20000
2014-10-19OKS 4 KĄTY Pszczyna1:40000
2014-10-25Termex Pszczyna2:10000
2014-11-09Profi M-Tec Pszczyna2:20000
2015-03-22Orły Mirosława K. Pszczyna4:00010
2015-03-29Ełka Team Pszczyna1:30000
2015-04-11Trójca Pszczyna0:121000
2015-04-19Cadi-Car Pszczyna3:10000
2015-04-26ATS Jakub Pszczyna3:10000
2015-05-10Alma Miedźna2:40000
2015-05-14Mieszko Pszczyna1:00000
2015-05-17OKS 4 KĄTY Pszczyna3:10000
2015-05-23Termex Pszczyna0:80000
2015-05-31Profi M-Tec Pszczyna1:10000
Podsumowanie:1010
PALP 2014/2015 - Puchar - Enigma Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2015-03-14Relaks Katon Pub Pszczyna2:20000
2015-04-06Las Palmas Tychy3:10000
2015-04-14Las Palmas Tychy4:30000
2015-04-23Żubry Zorka Pszczyna2:60000
2015-04-29Żubry Zorka Pszczyna6:10000
2015-05-06ConstructoR Tychy0:20000
2015-05-21ConstructoR Tychy2:10000
Podsumowanie:0000
LF 2013/2014 - Northtec Południowcy
TerminPrzeciwnikWynikA
2014-02-09Alma Miedźna2:20000
Podsumowanie:0000
PALP 2013/2014 - Enigma Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2013-09-01Nexx Goczałkowice4:10000
2013-09-07Multi Form II Piasek2:50000
2013-10-05Cadi-Car Pszczyna4:80000
2013-09-26Trójca Pszczyna1:10000
2013-09-28Ełka Team Pszczyna3:10000
2013-10-06Mieszko Pszczyna4:50000
2013-10-13OKS 4 KĄTY Pszczyna3:00000
2013-10-19Orły Mirosława K. Pszczyna3:50000
2013-10-27Profi M-Tec Pszczyna2:10000
2013-11-03Sew-Met Piasek0:30000
2014-03-23Nexx Goczałkowice2:20000
2014-03-30Multi Form II Piasek5:00000
2014-04-05ATS Jakub Pszczyna2:10000
2014-04-13Cadi-Car Pszczyna2:30000
2014-04-27Trójca Pszczyna0:50000
2014-05-04Ełka Team Pszczyna3:40000
2014-05-11Mieszko Pszczyna1:10000
2014-05-18OKS 4 KĄTY Pszczyna3:20000
2014-05-24Orły Mirosława K. Pszczyna1:50000
2014-06-01Profi M-Tec Pszczyna0:40000
2014-06-08Sew-Met Piasek3:30000
Podsumowanie:0000
PALP 2013/2014 - Puchar - Enigma Czechowice
TerminPrzeciwnikWynikA
2014-04-03Trójca Pszczyna2:10000
2014-04-10Trójca Pszczyna3:20000
2014-04-30Bau-Mat Poręba1:20000
2014-05-15Nexx Goczałkowice2:30000
Podsumowanie:0000
Grafika przedstawia herb powiatu pszczyńskiego